افزایش واقعی سرعت گوشی اندرویدی

افزایش سرعت واقعی اندروید فقط با چند کلیک در این روش ما قصد داریم با چند روش ساده از طریق تنظیمات خود اندروید سرعت گوشی شما را ارتقاع دهیم از طریق تنظیمات مخصوص توسعه دهندگان اندروید (Developer Options) می‌توان به راحتی سرعت گوشی اندروید خود را چندین برابر کرد و از هنگ کردن بیش از […]

افزایش سرعت واقعی اندروید فقط با چند کلیک

در این روش ما قصد داریم با چند روش ساده از طریق تنظیمات خود اندروید سرعت گوشی شما را ارتقاع دهیم

از طریق تنظیمات مخصوص توسعه دهندگان اندروید (Developer Options) می‌توان به راحتی سرعت گوشی اندروید خود را چندین برابر کرد و از هنگ کردن بیش از حد گوشی جلوگیری کرد. با این حال، تنظیمات مخصوص توسعه دهندگان بخش مخفی‌ است که درون تمامی نسخه‌ها وجود دارد. با همراهی این آموزش و از این قسمت می‌توان برای افزایش سرعت گوشی، کاهش هنگ کردن گوشی و کاهش مصرف باطری اندرویدی بهره برد.

برای فعال‌سازی تنظیمات توسعه دهندگان اندروید، بعد از ورود به تنظیمات (Settings) گوشی وارد بخش درباره گوشی  (About Device) شوید. در اینجا قسمت‌های مختلفی وجود دارد که هر کدام اطلاعاتی درباره گوشی یا تبلت به ما می‌دهند، اما کار اصلی ما با بخش شماره ساخت (Build Number) است. به صورت پیاپی و پشت سر هم بر روی این قسمت ضربه بزنید تا پیام فعال شدن تنظیمات مخصوص توسعه دهنده نمایش داده شود. که بنویسد شما یک برنامه نویس یا توسعه دهنده هستید.

از این به بعد افزایش سرعت گوشی اندرویدی شما با استفاده از گزینه‌های بخش توسعه دهنده امکان‌پذیر خواهد بود. اکنون به صفحه اصلی تنظیمات گوشی (Settings) بازگردید. بخش توسعه دهنده (Developer Options) می‌بایست در بالا و یا پایین گزینه درباره تلفن (About Device) اضافه شده باشد.

بعد از ورود به این قسمت از تنظیمات، بدون اطلاع قبلی دست به تغییر هیچ گزینه‌ای نزنید، چرا که بعید نیست رفتارهای عجیبی بروز کنند. ابتدا اولین سوییچ یعنی روشن کردن Developer Options قرار گرفته در بالای لیست را لمس کرده و آن را روشن کنید. و به سمت پایین صفحه مراجعه کنید، گزینه هایی با عنوان افکت نمایشی (Window Animation Scale) همانند تصویر زیر می بینید ، این گزینه ها که کلمه Animation  را به همراه دارند را باز کرده و مقدار انها را صفر یا خاموش انتخاب کنید و از این بخش خارج شوید و از سرعت بالای گوشی خود لذت ببرید

به پایان این آموزش رسیدیم و شما به همین راحتی و با خاموش کردن این انیمیشن ها در همان لحظه متوجه افزایش سرعت گوشی خود خواهید شد.

روش افزایش عمر باتری و سرعت گوشی با بخش توسعه دهنده (Developer Options)

معرفی برترین آنتی ویروس های اندروید | جلوگیری از هک شدن اندروید

ارسال برای دوستان

جستجو

مقالات پربازدید